Poradna

-
Je nutné zveřejňovat záměr v souvislosti s dohodami o předkupním právu?
 
Musí obec v případě bezúplatného převodu pozemku (pronájmu) od pozemkového fondu ČR na obec zveřejňovat záměr dle § 39 zákona o obcích?
 
-
 
 

Akce SMO ČR

-

Soutěž

 

O soutěži
Přihláška
Podmínky
Tisková zpráva

    Naši partneři            

 

 

-
 

Právní poradenství

Právní poradenství - pokračuje !!!

Právní poradna je nadále v rámci členských poplatků zdarma pro členy Svazu měst a obcí ČR. Další výhody členství ve Svazu měst a obcí ČR naleznete zde. Pro ostatní tazatele je zpoplatněna 500,-Kč + DPH/dotaz. Dotazy můžete klást telefonicky na tel. č.
 

212 vzorových dotazů

V rámci poskytován služeb právní poradny bylo zpracováno 212 vzorových dotazů - výběr z najčastěji pokládaných dotazů během realizace projektu.
 
 

Pro lektory

 

Kalendář akcí SMO ČR

-
24. - 25. května 2018

Konference: Moderní veřejná správa 2018

Pardubice
24. května 2018 10:00-13:00

Školská komise

Praha, Kancelář Svazu
 
29. května 2018 10:00-13:00

Jednání Pracovní skupiny obcí II. typu

Praha, Kancelář Svazu
 
30. května 2018

Konference „Smart region Královéhradecký, Pardubický a Liberecký kraj“

Hradec Králové
30. května 2018

STO LET REKLAMY (1918-2018)

PVA EXPO PRAHA
 
-
 

Kontakty SMO ČR

-

Svaz měst a obcí ČR
Projektová kancelář
5. května 1640/65
140 21 Praha 4
 

Projektová manažerka:
Lada Fógelová
fogelova.oz@smocr.cz
 

Manažer pro vzdělávání:
Jan Mareš
tel.: 730 894 888
mares@smocr.cz

 

-
Copyright © 2018 Svaz měst a obcí ČR Realizace SEAL, s.r.o.