Poradna

-
Musíme přijmout do mateřské školy děti s trvalým bydlištěm v jiné obci? Jedná se o děti v posledním roce před povinnou školní docházkou.
 

Musí zastupitelstvo obce v případě, že nebude schválen státní rozpočet na rok 2013, do doby schválení státního rozpočtu rovněž přijmout pouze rozpočet provizorní s pravidly čerpání nebo může i v případě neschválení státního rozpočtu schválit svůj vlastní rozpočet na rok 2013 a případné změny vyplývající ze státního rozpočtu do něj zapracovat rozpočtovým opatřením?
 
-
 

AKTUÁLNÍ KURZY

-

Přihlaste se na akreditované kurzy

AKTUÁLNÍ NABÍDKA KUZRŮ

  

 
-
 

Akce SMO ČR

-

 

Právní konference

Svazu měst a obcí ČR

5.-7.2. 2020

Hotel Jezerka - Seč

 

-
 

Bezplatná právní poradna: Výbory

Kdo může být předsedou výboru zastupitelstva?

V čele výboru musí být podle § 117, odst. 4 zákona o obcích vždy člen zastupitelstva obce. Jedinou výjimkou je předseda osadního výboru, pro kterého tento požadavek neplatí. Předseda osadního výboru, stejně jako jeho ostatní členové, musí mít trvalé bydliště v té části obce, pro kterou je osadní výbor zřízen, zastupitelem však být nemusí.

 

Pro lektory

 

Kalendář akcí SMO ČR

-
 
-
 

Kontakty SMO ČR

-

Svaz měst a obcí ČR
5. května 1640/65
140 00 Praha 4
projekteso@smocr.cz
 

Hlavní projektový manažer
Ing. Jan Slanec
tel.: 734 316 478 
slanec@smocr.cz

Vedoucí expert procesů ve vzdělávání
Mgr. Jan Mareš
tel.: 730 894 888
mares@smocr.cz

 

Kontakty na další členy realizační týmu

ZDE

 

-
Copyright © 2024 Svaz měst a obcí ČR Realizace SEAL, s.r.o.