Poradna

-
Je obec povinna v režimu zákona o obcích poskytnout kopie informací povinně zpřístupňovaných dle zákona o obcích?
 
Jak postupovat při obdržení žádosti občana podle § 16, odst. 2, písm. f) zákona o obcích?
 
-
 

AKTUÁLNÍ KURZY

-

Přihlaste se na akreditované kurzy

AKTUÁLNÍ NABÍDKA KUZRŮ

  

 
-
 

Akce SMO ČR

-

 

Právní konference

Svazu měst a obcí ČR

5.-7.2. 2020

Hotel Jezerka - Seč

 

-
 

Bezplatná právní poradna: Řízení o poplatcích

Víme, že obec nesmí zveřejňovat jména osob, které dluží na místních poplatcích. Můžeme postupovat opačně a naopak zveřejnit jména těch, kteří zaplatili?
Z hlediska povinnosti mlčenlivosti správce daně stanovené daňovým řádem i z hlediska zákona o ochraně osobních údajů je bezpředmětné, zda zveřejňujete údaje o neplatičích nebo o osobách, které poplatky uhradily. Ke zveřejnění těchto údajů v obou případech potřebujete prokazatelné svolení dotčených osob.
 

Pro lektory

 

Kalendář akcí SMO ČR

-
 
-
 

Kontakty SMO ČR

-

Svaz měst a obcí ČR
5. května 1640/65
140 00 Praha 4
projekteso@smocr.cz
 

Hlavní projektový manažer
Ing. Jan Slanec
tel.: 734 316 478 
slanec@smocr.cz

Vedoucí expert procesů ve vzdělávání
Mgr. Jan Mareš
tel.: 730 894 888
mares@smocr.cz

 

Kontakty na další členy realizační týmu

ZDE

 

-
Copyright © 2023 Svaz měst a obcí ČR Realizace SEAL, s.r.o.