Poradna

-

Obecní zastupitelstvo vyhlásilo a potom i odsouhlasilo prodej 393 m2 části obecního pozemku. Následně dle geometrického plánu se zjistilo, že jde o 392 m2. Je nutné vzhledem ke změně výměry tento prodej znovu odsouhlasit zastupitelstvem, popř. i znovu vyhlásit?
 
Může zastupitelstvo obce rozhodnout, že bude zápis ze zasedání zastupitelstva zveřejňován na úřední desce a příp. též elektronicky?
 
-
 

AKTUÁLNÍ KURZY

-

Přihlaste se na akreditované kurzy

AKTUÁLNÍ NABÍDKA KUZRŮ

  

 
-
 

Akce SMO ČR

-

 

Právní konference

Svazu měst a obcí ČR

5.-7.2. 2020

Hotel Jezerka - Seč

 

-
 

Bezplatná právní poradna: Odměňování

Jaký je výpočet výše odměny?

Z ustanovení § 75 odst. 2 plyne, že se výše odměny stanoví jako výše měsíční odměny, ke které je připočten násobek této částky a počtu celých ukončených po sobě jdoucích let výkonu funkce (nejdéle však 5 ukončených let výkonu funkce). V případě neuvolněného starosty nebo uvolněného člena zastupitelstva obce, který nevykonával funkci po dobu alespoň jednoho celého roku, náleží mu odměna ve výši jedné měsíční odměny, protože zde není možnost poskytnout mu žádné násobky.

 

Pro lektory

 

Kalendář akcí SMO ČR

-
 
-
 

Kontakty SMO ČR

-

Svaz měst a obcí ČR
5. května 1640/65
140 00 Praha 4
projekteso@smocr.cz
 

Hlavní projektový manažer
Ing. Jan Slanec
tel.: 734 316 478 
slanec@smocr.cz

Vedoucí expert procesů ve vzdělávání
Mgr. Jan Mareš
tel.: 730 894 888
mares@smocr.cz

 

Kontakty na další členy realizační týmu

ZDE

 

-
Copyright © 2022 Svaz měst a obcí ČR Realizace SEAL, s.r.o.